Technik utrzymania ruchu * UMOWA O PRACĘ* Posiłki pracownicze
  • Piaseczno
Piaseczno
Service Technical
11. 4. 2024
6900-7800 zł brutto

Jesteśmy B8 Recruitment - agencja pracy, która szybko realizuje swoje cele i poszerza horyzonty. Należymy do bardzo prężnie rozwijającej się grupy kapitałowej B8 Group.

Dla naszego klienta, lidera w swojej branży poszukujemy osób na stanowisko: Technika utrzymania ruchu

Profil firmy: Produkcja żywności, catering, dieta pudełkowa

Lokalizacja: Szymanów, 05-532 Baniocha

Zakres obowiązków

  • Prewencyjne przeglądy maszyn i urządzeń,
  • usuwanie awarii i usterek maszyn,
  • dbałość o utrzymanie odpowiedniego stanu części zamiennych,
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi,
  • dokumentowanie swojej pracy w systemie komputerowym

Wymagania

  • wiedzy z obszaru pneumatyki, mechaniki, automatyki lub elektroniki,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną: schematy pneumatyczne, rysunki techniczne,
  • doświadczenia na takim, lub podobnym stanowisku,
  • uprawnienia SEP,
  • prawo jazdy kat B.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie 6900 zł brutto (okres próbny - 3 miesiące, później 7200-7800 zł/brutto miesięcznie,
  • umowa o pracę,
  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy,
  • praca w systemie 2-zmianowym (7:00 - 19:00 oraz 19:00 - 7:00) lub 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6),
  • prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, zniżki na produkty i usługi firmy,
  • posiłki pracownicze,
  • odzież dostosowana do warunków pracy,
  • możliwość skorzystania ze zorganizowanego transportu do pracy i z pracy (Warszawa (Metro Ursynów 01) - Piaseczno-Szymanów).

  • Zapraszamy również osoby zza granicy!!!

Jesteś zainteresowany/a -Aplikuj lub wyślij wiadomość " TUR" na telefon 790861777, lub skontaktuj się telefonicznie - chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Praca Piaseczno
  • Pracownik utrzymania ruchu Piaseczno
  • Technik Piaseczno
  • Technik elektryk Piaseczno
  • Technik elektronik Piaseczno
  • Technik handlowiec Piaseczno
  • Technik mechanik Piaseczno
  • Technik weterynarii Piaseczno
  • Technik budownictwa Piaseczno
  • Technik ekonomista Piaseczno
  • Technik pszczelarz Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075