TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU – MECHANIK (K/M)
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, lubuskie, Polska
AUDIT HR Sp. z o.o.
14. 8. 2024

AUDIT HR Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowisko TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU – MECHANIK (K/M)

Obowiązki

  • Utrzymanie ciągłości ruchu urządzeń oraz linii technologicznych od strony mechanicznej, energetycznej, sterowania i automatyki
  • Wykonywanie konserwacji i smarowania maszyn i urządzeń na stanowiskach pracy zgodnie z obowiązującymi instrukcjami
  • Przygotowania maszyn i urządzeń do produkcji
  • Wykonywanie prac remontowych obsługiwanych zgodnie z zasadami i przepisami BHP i p. pożarowych i DTR
  • Bieżące sprawdzanie jakości wyrobów
  • Wykonywanie codziennych i okresowych przeglądów technicznych
  • Wykonywanie planowanych przeglądów, remontów i konserwacji
  • Regeneracja i dobranie części zamiennych
  • Dbanie o stan techniczny i wyposażenie maszyn i urządzeń w produkcji
  • Utrzymanie maszyn i urządzeń, narzędzi, wyposażenia w stałej sprawności techniczno-eksploatacyjnej

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie – preferowane: mechanika, mechatronika
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku od 2 lat (mile widziane w branży produkcji spożywczej)
  • Znajomość konstrukcji i obsługi maszyn
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Gotowość do pracy na 3 zmiany
  • Uprawnienie energetyczne SEP do 1kV

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca Zielona Góra
  • Pracownik utrzymania ruchu Zielona Góra
  • Technik mechanik Zielona Góra
  • Technik mechanik okrętowy Zielona Góra
  • Technik mechanik lotniczy Zielona Góra
  • Mechanik Zielona Góra
  • Technik Zielona Góra
  • Technik ekonomista Zielona Góra
  • Technik pszczelarz Zielona Góra
  • Technik odlewnictwa Zielona Góra
  • Technik budownictwa Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721