Technik utrzymania ruchu – Mechanik
  • Lębork
Lębork, Lębork, pomorskie, Polska
Libru Sea Sp. z o.o.
10. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie w ruchu maszyn i urządzeń, na których odbywa się proces produkcyjny (usuwanie awarii, rozwiązywanie bieżących problemów technicznych, pomoc przy przezbrojeniach linii),
  • dokonywanie napraw, przeglądów oraz konserwacji,
  • dokonywanie weryfikacji zużycia podstawowych elementów części maszyn,
  • wykonywanie prac zleconych przez Kierownika Produkcji,
  • aktywne uczestnictwo w realizacji działań związanych z procesem ciągłego doskonalenia.

Nasze wymagania

  • doświadczenia na stanowisku mechanik w zakładzie produkcyjnym,
  • umiejętności samodzielnego diagnozowania i usuwania usterek,
  • znajomość zasad mechaniki maszyn i pneumatyki,
  • samodzielność w działaniu, zaangażowanie oraz wysoka samodyscyplina.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • możliwość dalszego rozwoju kompetencji zawodowych,
  • dodatek do dojazdu oraz dofinansowanie do karty Multisport.

  • Praca Lębork
  • Mechanik Lębork
  • Technik Lębork
  • Lębork - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544