Technik Utrzymania Obiektu (K/M)
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
SPIE Building Solutions
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków
utrzymanie w pełnej sprawności infrastruktury technicznej nieruchomości;
usuwanie awarii i usterek lub zgłaszanie do przełożonego konieczności wezwania serwisu;
prewencyjna konserwacja i utrzymanie techniczne nieruchomości;
nadzór nad pracą podwykonawców i serwisów zewnętrznych;
wykonywanie drobnych napraw
Wymagania:
wykształcenie techniczne (zawodowe lub średnie) – elektryk, hydraulik, mechanik lub pokrewne;
doświadczenie minimum dwa lata na podobnym stanowisku (budynki biurowe, magazynowo – biurowe lub centra handlowe);
uprawnienia SEP grupa 1;
znajomość obsługi instalacji budynkowych (klimatyzacja, wentylacja, inst. ppoż., wod-kan itp.) Mile widziane znajomość obsługi systemów zarządzania budynkiem (BMS); obsługa komputera – pakiet MS Office; obsługa systemów HVAC; uprawnienia SEP grupa 2,3
Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie będącej liderem branży w Polsce, w dynamicznie rozwijającym się sektorze rynku;
bezpieczne i przyjazne środowisko pracy;
przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu;
program wdrożeniowy (wprowadzający) dla nowych pracowników i wsparcie menedżera;
uczestnictwo w ciekawych projektach technicznych;
samodzielność i odpowiedzialność;
szkolenia umożliwiające zdobycie nowych uprawnień finansowane przez pracodawcę;
możliwość awansu w strukturach firmy;
premie za dodatkowe aktywności i nagrody zależne od wyników pracy;
profesjonalne wyposażenie (tel. komórkowy, laptop, odzież firmowa i inne narzędzia pracy);
dofinansowanie do żłobków i przedszkoli

  • Praca Bydgoszcz
  • Pracownik utrzymania ruchu Bydgoszcz
  • Technik Bydgoszcz
  • Technik ekonomista Bydgoszcz
  • Technik pszczelarz Bydgoszcz
  • Technik odlewnictwa Bydgoszcz
  • Technik awionik Bydgoszcz
  • Technik kelner Bydgoszcz
  • Technik elektryk Bydgoszcz
  • Technik elektronik Bydgoszcz
  • Technik handlowiec Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055