Technik Utrzymania Obiektu - elektryk Łódź Widzew
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Office People
14. 8. 2024

W Office People codziennie łączymy tysiące ludzi dzięki naszej rozległej sieci klientów. Jako doświadczony dostawca usług personalnych z sukcesem obsługujemy naszych pracowników i klientów w 130 lokalizacjach w 10 krajach.
Dla naszego klienta, który świadczy usługi z zakresu opieki technicznej nad budynkami, rekrutujemy kandydatów na stanowisko: Technik utrzymania obiektu-elektryk Łódź Widzew.
Dlaczego warto aplikować ?
- Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą
- Praca na zmianach 24h według grafiku - 1 dzień pracy/3 dni wolnego (łącznie 7 dni pracy w miesiącu)
- Szybki proces rekrutacyjny
- Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- Program szkoleń
- Opieka medyczna
- Karta Multisport
- Wczasy pod gruszą
- Wyprawka szkolna dla dziecka
Jakie zadania na Ciebie czekają?
- Bieżąca obsługa i konserwacja instalacji i urządzeń elektrycznych NN
- Wykonywanie inspekcji i przeglądów urządzeń elektrycznych
- Wykonywanie instalacji elektrycznych i niskoprądowych
- Kontrola pracy urządzeń, instalacji i infrastruktury budynkowej
- Usuwanie bieżących usterek i drobne naprawy
- Reagowanie na zgłoszenia oraz awarie w budynku
- Prowadzenie dokumentacji technicznej i dokumentowanie prac
Jakie kwalifikacje należy posiadać?
- Doświadczenie na podobnym stanowisku i doświadczenie w utrzymaniu technicznym instalacji elektrycznych
- Dyspozycyjność do pracy na zmianach 24h (7 dni w miesiącu, grafik do ustalenia z pracodawcą)
- Uprawnienia SEP E i D Gr.1 do 15 kV
- Znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania schematów elektrycznych
- Umiejętność obsługi elektronarzędzi
- Komunikatywność oraz bardzo dobra organizacja pracy
- Opanowanie, spostrzegawczość, samodzielność, dokładność
- Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu elektrycznym będzie dodatkowym atutem
Szybki proces zatrudnienia:
Aplikacja -> rozmowa z rekruterem-> spotkanie z przełożonym w miejscu pracy-> zatrudnienie

  • Praca Łódź
  • Technik elektryk Łódź
  • Pracownik utrzymania ruchu Łódź
  • Elektryk Łódź
  • Technik Łódź
  • Technik awionik Łódź
  • Technik kelner Łódź
  • Technik pszczelarz Łódź
  • Technik odlewnictwa Łódź
  • Technik elektronik Łódź
  • Technik handlowiec Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536