Technik Utrzymania Obiektu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
ENGIE Services Sp. z o.o.
15. 10. 2024

ENGIE Services Sp. z o. o. działa na polskim rynku od 1997 roku. Jesteśmy międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych w obiektach biurowych, przemysłowych, obiektach użyteczności publicznej oraz magazynach logistycznych.
Obecnie poszukujemy na stanowisko:
Zakres obowiązków:
• Utrzymanie sprawności systemów i urządzeń technicznych tj.: elektryka, klimatyzacja, wentylacja, grzewcze, ppoż., wod-kan, gaz lub inne
• Wykrywanie i usuwanie usterek
• Przeglądy i konserwacje instalacji i urządzeń zgodnie z wytycznymi
• Wymiana elementów eksploatacyjnych
Oczekiwania:
• Doświadczenie bądź wykształcenie techniczne w kierunku wyżej wymienionych instalacji
• Uprawnienia SEP G1
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
• Umiejętność diagnozowania usterek instalacji
• Podstawowa znajomość obsługi komputera (Word, Excel, Outlook)
• Komunikatywna znajomość jęz. polskiego
Mile widziane:
• Uprawnienia SEP G2, G3
Oferujemy:
• Karta Multisport już od 13 zł
• Rozszerzony pakiet opieki medycznej za 1 zł z możliwością dołączenia członków rodziny
• Dostęp dla dwóch osób do platformy nauki języków eTutor
• Premię stażową
• Płatny program poleceń od 2000 brutto
• Finansowanie szkoleń i egzaminów SEP, UDT i inne
• Niezbędne narzędzia i odzież do pracy
• Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach
• Pracę we wspierającym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą
• Kulturę organizacyjną firmy opartą na wartościach i kapitale ludzkim
• Możliwość rozwoju w strukturach firmy, oraz nabycie nowych umiejętności zawodowych
Zainteresowane osoby proszone są o zaaplikowanie poprzez link systemowy:
polityka prywatności:

  • Praca Warszawa
  • Pracownik utrzymania ruchu Warszawa
  • Technik Warszawa
  • Technik awionik Warszawa
  • Technik kelner Warszawa
  • Technik elektryk Warszawa
  • Technik elektronik Warszawa
  • Technik handlowiec Warszawa
  • Technik mechanik Warszawa
  • Technik weterynarii Warszawa
  • Technik budownictwa Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662