Technik utrzymania budynku
  • Iłowa
Iłowa, Iłowa, Lubuskie, Polska
Arche Consulting
11. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Rozwijaj karierę jako Technik Utrzymania Budynku!
Szukamy osób na każdym etapie zawodowym – zarówno bez doświadczenia, jak i z praktyką w obsłudze obiektów.
Czeka na Ciebie zgrany zespół, wsparcie w nauce zawodu oraz super możliwości rozwoju.
Aplikuj i zacznij stabilną pracę w nowoczesnej firmie z najnowszymi technologiami!
Miejsce pracy: Konin Żagański (dojazd we własnym zakresie)
Obowiązki:
- przygotowywanie i utrzymanie sprawności technicznej budynku,
- analiza problemów technicznych w zakresie utrzymania sprawności technicznej,
- przeprowadzanie przeglądów oraz bieżących napraw infrastruktury budynku,
- wykonywanie pomiarów elementów mechanicznych, sanitarnych, elektrycznych,
- udział w projektach modernizacji instalacji, urządzeń oraz infrastruktury technicznej budynku,
- tworzenie raportów technicznych dotyczących stanu instalacji i urządzeń,
- zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne.
Wymagania:
- znajomość instalacji elektrycznych, sanitarnych, automatyki budynkowej,
- umiejętność czytania rysunków technicznych i dokumentacji,
- samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
- gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym,
- zaangażowanie i umiejętność aktywnej pracy w zespole.
Co oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- możliwość rozwoju zawodowego m.in poprzez szkolenia,
- niezbędne narzędzia pracy,
- benefity pozapłacowe, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, 90 % dofinansowania do posiłków pracowniczych, bony świąteczne, dodatek wakacyjny,
- komfortowe warunki pracy w nowoczesnym kompleksie logistycznym.
Klikając w przycisk „Aplikuj”* zgadzam się na przetwarzanie przez Współadministratorów, tj. Arche Consulting Sp. z o.o. oraz Arche Solutions Sp. z o.o. moich danych osobowych dla potrzeb niniejszej rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko pracy. Zgoda obejmuje dane zawarte w moim CV lub w innych załączonych dokumentach aplikacyjnych. Link do Klauzuli Informacyjnej: https://www.arche-consulting.pl/pl/main/klauzula-informacyjna

  • Praca Iłowa
  • Technik Iłowo-Osada
  • Technik Iłowa
  • Iłowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690