Technik UR - serwisowanie maszyn CNC
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
AAS sp. z o.o.
14. 5. 2024

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej zajmującej się obróbką metali poszukujemy osoby do działu UR zajmującej się parkiem maszynowym CNC.

Umowa o pracę bezpośrednio z fabryką.

Na starcie dostaniesz średnio 8000 zł brutto podstawy a także dodatkowo:

  • dostaniesz dofinansowanie do posiłków – stołówka 215 zł/mc oraz automaty vendingowe 15 zł/mc
  • dostaniesz premię stażową (jednorazowo po 5 i 10 roku pracy)
  • dostaniesz dofinansowaną opiekę medyczną
  • dostaniesz dofinansowane ubezpieczenie na życie w Warta
  • słodki upominek w dniu urodzin oraz pracę 6h (zapłacimy ci za 8)
  • za pracę w godzinach nocnych doliczymy Ci 20% do wynagrodzenia
  • rozbudowany pakiet socjalny , m.in. pod gruszą, dofinansowanie do studiów czy dodatkowe premie świąteczne)

Twoje codziennie zadania:

  • odpowiedzialność za stan parku maszynowego CNC
  • serwisowanie maszyn, konserwacja, przeglądy
  • współpraca z pozostałymi działami głownie z produkcją

Nasze oczekiwania względem kandydatów:

  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym
  • doświadczenie w pracy z maszynami CNC

Dodatkowo docenimy:

  • praktyczną znajomość sterowników PLC

  • Praca Gliwice
  • Technik Gliwice
  • Operator maszyn Gliwice
  • Operator maszyn budowlanych Gliwice
  • Technik elektronik Gliwice
  • Technik handlowiec Gliwice
  • Technik mechanik Gliwice
  • Technik weterynarii Gliwice
  • Technik budownictwa Gliwice
  • Technik ekonomista Gliwice
  • Technik pszczelarz Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322