Technik Telekomunikacji- Radom
  • Radom
Radom, Radom, Polska
Solutions 30 Holding Sp. z.o.o
22. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Jako Solutions 30 od 20 lat stawiamy sobie za priorytet ułatwienie wszystkim dostępu do nowych technologii. Codziennie dbamy o to, aby wszystko wokół Ciebie działało dokładnie tak, jak powinno. Nasza sieć ekspertów i inżynierów dostępna jest dla klientów w dziesięciu krajach europejskich. Od 2019 roku Solutions 30 działa również w Polsce poprzez sieć blisko 1000 pracowników oraz szeroką sieć podwykonawców.

Poznaj nasze wartości: Innowacja / Zaangażowanie / Zwinność / Przedsiębiorczość / Bliskość / Profesjonalizm

Solutions 30 jest liderem świadczonych usług na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Technik Telekomunikacji

Miejsce pracy do wyboru: Szydłowiec, Starachowice, Ostrowiec Świętokrzyski, Radom, Mińsk Mazowiecki

 Będziesz odpowiedzialny/a za:

  • montaż urządzeń i usług telekomunikacyjnych,
  • wykonywanie instalacji światłowodowych,
  • spawanie światłowodów.

Wymagania stanowiska

  • chęci do pracy oraz gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji,
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
  • zdolności manualno-techniczne,
  • znajomość obsługi elektronarzędzi,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się firmie,
  • system premiowy uzależniony od zaangażowania i osiąganych wyników,
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie nowoczesnych technologii,
  • profesjonalne szkolenia oraz niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość przystąpienia do programu opieki medycznej,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • kartę sportową
  • przyjazną atmosferę pracy.

  • Praca Radom
  • Specjalista ds. telekomunikacji Radom
  • Technik Radom
  • Technik Radomin
  • Technik elektryk Radom
  • Technik elektronik Radom
  • Technik handlowiec Radom
  • Technik mechanik Radom
  • Technik weterynarii Radom
  • Technik budownictwa Radom
  • Technik awionik Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179