Technik Telekomunikacji - Płock
  • Płock
Płock, Płock, Polska
Solutions 30 Holding Sp. z.o.o
25. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Jako Solutions 30 od 20 lat stawiamy sobie za priorytet ułatwienie wszystkim dostępu do nowych technologii. Codziennie dbamy o to, aby wszystko wokół Ciebie działało dokładnie tak, jak powinno. Nasza sieć ekspertów i inżynierów dostępna jest dla klientów w dziesięciu krajach europejskich. Od 2019 roku Solutions 30 działa również w Polsce poprzez sieć blisko 1000 pracowników oraz szeroką sieć podwykonawców.

Poznaj nasze wartości: Innowacja / Zaangażowanie / Zwinność / Przedsiębiorczość / Bliskość / Profesjonalizm

Solutions 30 jest liderem świadczonych usług na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Technik Telekomunikacji

Miejsce pracy: Płock

 Będziesz odpowiedzialny/a za:

  • montaż urządzeń i usług telekomunikacyjnych,

  • wykonywanie instalacji światłowodowych,

  • spawanie światłowodów.

Wymagania stanowiska

  • chęci do pracy oraz gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji,

  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,

  • zdolności manualno-techniczne,

  • znajomość obsługi elektronarzędzi,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się firmie,

  • system premiowy uzależniony od zaangażowania i osiąganych wyników,

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie nowoczesnych technologii,

  • profesjonalne szkolenia oraz niezbędne narzędzia pracy,

  • możliwość przystąpienia do programu opieki medycznej,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • kartę sportową

  • przyjazną atmosferę pracy.

  • Praca Płock
  • Specjalista ds. telekomunikacji Płock
  • Technik Płock
  • Technik Mały Płock
  • Technik płocki
  • Technik odlewnictwa Płock
  • Technik awionik Płock
  • Technik kelner Płock
  • Technik pszczelarz Płock
  • Technik ekonomista Płock
  • Technik elektryk Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228