Technik / Techniczka serwisu mobilnego
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
Axians IT Poland
24. 9. 2024

Marka Axians obecna jest w 35 krajach. Pod jej szyldem pracuje 14 tys. pracowników. Dzięki swojej rozbudowanej sieci jednostek biznesowych łączy doświadczenie w zakresie implementacji i utrzymywania rozwiązań technologicznych z zaspokajaniem najbardziej złożonych potrzeb biznesowych.

Firmy działające pod marką Axians specjalizują się w gromadzeniu, przesyłaniu, przetwarzaniu i bezpiecznym udostępnianiu danych. Nasi specjaliści posiadają potwierdzone kompetencje wdrożeniowe od ponad 60 firm, do których należą m.in.: Cisco, Dell, F5, Fortinet, Hitachi., HP, IBM, Infor, PaloAlto, SAP, SAS, VEEAM, Vmware.

Na rynku polskim markę Axians reprezentują m.in. spółki: Axians IT Solutions oraz Axians IT Services.

Kogo szukamy?

Aktualnie poszukujemy osoby, która dołączy do nas jako Technik / Techniczka serwisu mobilnego​.

Jakie będę Twoje główne obowiązki?

  • Wsparcie klienta biznesowego w jego oddziałach.
  • Wyjazdy do Klientów w celu montażu, naprawy bądź konserwacji urządzeń dostarczanych przez Axians Poland.
  • Diagnoza i rozwiązywanie problemów związanych ze środowiskiem Microsoft.
  • Konfiguracji sieci (switche, routery).
  • Współpracy z międzynarodowym środowiskiem (Helpdeski i Użytkownicy).

Co jest dla nas ważne?

  • Bardzo dobra znajomość i zrozumienia infrastruktury IT.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość angielskiego na poziomie min. B2 (z nastawieniem na Microsoft i Sieci).​
  • Doświadczenie w zakresie instalacji sprzętu oraz rozwiązywania problemów związanych ze środowiskiem Microsoft oraz podstawy konfiguracji Cisco.​
  • Wiedza techniczna umożliwiająca identyfikację i rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem oraz sieciami komputerowymi.
  • Zaangażowanie oraz gotowość do pracy mobilnej na terenie Wrocławia.

Mile widziane:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Samochód służbowy.
  • Zdobywanie doświadczenia zawodowego w dużej międzynarodowej organizacji.
  • Profesjonalny onboarding i szkolenia wprowadzające.
  • Prywatna opieka medyczna w Medicover.
  • Pakiet rekreacyjno-sportowy Multisport.
  • Nauka języka angielskiego na platformie TUTLO.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.

  • Praca Wrocław
  • Technik Wrocław
  • Technik handlowiec Wrocław
  • Technik mechanik Wrocław
  • Technik weterynarii Wrocław
  • Technik budownictwa Wrocław
  • Technik elektryk Wrocław
  • Technik elektronik Wrocław
  • Technik awionik Wrocław
  • Technik kelner Wrocław
  • Technik ekonomista Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116