Technik/techniczka procesu produkcyjnego
  • Kraków
technik/techniczka procesu produkcyjnego
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Posiadasz wykształcenie mechaniczne oraz wiedzę praktyczną z tego zakresu?

Aktualnie dla naszego Klienta - firmy Philip Morris Polska S.A.z siedzibą w Krakowie będącej jedną z największych i najbardziej rozpoznawalnych korporacji świata,poszukujemy osób na stanowisko:technik/techniczka procesu produkcyjnego.

Postaw na zaufanego pracodawcę, a my zajmiemy się resztą.

Jak to zrobić?

Wystarczy, że zaaplikujesz, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 2 dni roboczych!

Czekamy właśnie na Ciebie!

Oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na produkcji
  • wykształcenia mechanicznego i praktycznej wiedzy w tym zakresie
  • doświadczenia w samodzielnym ustawianiu, regulowaniu i naprawianiu maszyn
  • umiejętności posługiwania się rysunkiem technicznym
  • umiejętności pracy w zespole
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym, również w weekendy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez firmęPhilip Morris Polska S.A.
  • pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Krakowie
  • wynagrodzenie podstawowe bez dodatków: nie mniej niż 6000 zł brutto
  • dodatek za pracę w systemie zmianowym: 455 zł brutto
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych: 5,70 zł brutto do każdej godziny
  • dofinansowanie do korzystania z restauracji przyzakładowej (do 250 zł brutto/miesiąc)
  • dodatkowe 13-naste wynagrodzenie
  • pracowniczy plan emerytalny: dodatkowe 4% przelewane na oddzielne konto
  • płatny program rekomendacji pracowników
  • program szkoleń wprowadzających i rozwijających (m.in. budowa i eksploatacja maszyn, pneumatyka przemysłowa, hydraulika siłowa, obsługa robotów współpracujących, obsługa robotów przemysłowych, szkolenia UDT)
  • placówke medyczną LuxMed zaraz przy fabryce - do wyłącznego korzystania przez pracowników. Możliwość objęcia opieką medyczną członków Twojej rodziny
  • kafeterię z benefitami do wyboru (m.in. karta Multisport, vouchery do kina, bony do ulubionych sklepów)
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie MetLife
  • dobrze skomunikowana lokalizacja zakładu (Kraków-Czyżyny): możliwość dojazdu z każdego miejsca w Krakowie, a do tego bezpłatny parking samochodowy i rowerowy

Zadania

  • prowadzenie procesów produkcyjnych oraz realizacja wskaźników produkcyjnych
  • usuwanie defektów i awarii
  • prowadzenie i uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • rozwiązywanie problemów mechanicznych na maszynach, wymiana części i podzespołów
  • definiowanie ustawień głównych maszyn
  • przygotowywanie i przeprowadzanie konserwacji maszyn przy współudziale Działu Utrzymania Ruchu
  • zapewnienie sprawności maszyn ze szczególnym uwzględnieniem elementów mających wpływ na bezpieczeństwo pracy

  • Praca Kraków
  • Technik Kraków
  • Technik odlewnictwa Kraków
  • Technik awionik Kraków
  • Technik kelner Kraków
  • Technik elektryk Kraków
  • Technik elektronik Kraków
  • Technik handlowiec Kraków
  • Technik mechanik Kraków
  • Technik weterynarii Kraków
  • Technik budownictwa Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570