Technik sterylizacji
  • Piaseczno, piaseczyński, mazowieckie
Piaseczno
Penta Hospitals Polska/ EMC Instytut Medyczny S.A.
27. 7. 2024

Penta Hospitals to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:​ Technik sterylizacji​ do jednej z naszych placówek – Szpitala św. Anny w Piasecznie.

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie narzędzi i sprzętu medycznego do sterylizacji, w tym ich mycie dezynfekcja i pakowanie,
  • przeprowadzanie procesów sterylizacji za pomocą autoklawów oraz innych urządzeń do sterylizacji zgodnie z obowiązującymi normami i procedurami,
  • kontrola jakości procesów sterylizacji poprzez prowadzenie testów i monitorowanie parametrów sterylizacji,
  • prowadzenie dokładnej dokumentacji dotyczącej przeprowadzonych procesów sterylizacji oraz utrzymanie porządku w dokumentacji,
  • utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy w tym czyszczenie i konserwacja urządzeń do sterylizacji,
  • współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia ciągłości dostaw sterylnych narzędzi i sprzętu,
  • udział w szkoleniach i ciągłym doskonaleniu zawodowym w celu utrzymania aktualnej wiedzy na temat standardów i procedur sterylizacji.

Wymagania:

  • ukończona szkoła policealna o kierunku technika sterylizacji medycznej,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość procedur sterylizacji oraz standardów higieny i bezpieczeństwa,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera (pakiet Ms Office),
  • umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej,
  • sumienność odpowiedzialność i rzetelność,
  • dobre umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • wprowadzenie w zakres obowiązków,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego w oparciu o szkolenia,
  • wsparcie zespołu i przyjazne środowisko pracy,
  • pracę w innowacyjne., dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej.

  • Praca Piaseczno
  • Technik sterylizacji medycznej Piaseczno
  • Technik Piaseczno
  • Technik elektryk Piaseczno
  • Technik elektronik Piaseczno
  • Technik handlowiec Piaseczno
  • Technik mechanik Piaseczno
  • Technik weterynarii Piaseczno
  • Technik budownictwa Piaseczno
  • Technik ekonomista Piaseczno
  • Technik pszczelarz Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941