Technik / Specjalista ds. technicznych
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
ISS Facility Services Sp. z o.o.
9. 5. 2024

ISS Facility Services jest liderem w zakresie tworzenia przyjaznych miejsc pracy i kompleksowego zarządzania obiektami. We współpracy z klientami, ISS wspiera zaangażowanie pracowników oraz opiekuje się i zarządza biurami oraz zakładami produkcyjnymi.

Zintegrowane usługi ISS obejmują Żywienie, Utrzymanie Czystości, Obsługę Techniczną, Wsparcie Administracyjne i Środowisko Pracy. Firma została założona w Kopenhadze w 1901 r. i rozrosła się do rangi światowego przedsiębiorstwa zatrudniającego ponad 450 000 pracowników. W Polsce ISS działa od 1995 r. i zatrudnia ok. 2 000 pracowników na obiektach w całym kraju.

www.pl.issworld.com
Zakres obowiązków:

Realizowanie zgłoszeń tech w zakresie:

  • prac naprawczych,
  • przenoszenie, otwieranie szafek / lockersów,
  • aranżacje stołów i krzeseł w salach konferencyjnych,
  • obchody powierzchni biurowej,
  • zgłaszanie usterek i koniecznych napraw,
  • Współpraca z obiektem w Poznaniu - możliwe wyjazdy służbowe.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Uprawnienia SEP E1- mile widziane,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wiedza dotycząca instalacji i systemów w obiektach biurowych,
  • Gotowość do wyjazdów na obiekt do Poznania,
  • Prawo jazdy oraz własne auto,
  • Gotowość do wprowadzenia zmian oraz proponowanie własnych rozwiązań.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę na 1 zmianę 8:00-16:00 lub 9:00-17:00 od poniedziałku do piątku,
  • Prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym,
  • Dofinansowanie do karty sportowej,
  • Dostęp do aplikacji do nauki języków,
  • Dostęp do porad z dziedzin psychologii, finansów, prawa itp,
  • Odpowiedzialne i rozwojowe stanowisko pracy,
  • Unikalne i cenne doświadczenie zawodowe,
  • Możliwość szkoleń i rozwijania kwalifikacji oraz awansu.

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Specjalista ds. telekomunikacji Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246