Technik serwisu z j. angielskim (praca stacjonarna)
  • Tychy
Tychy, Tychy, śląskie, Polska
Gi Group
28. 4. 2024

104747

Obowiązki

  • naprawy i przeglądy urządzeń do profilaktyki stomatologicznej,
  • prowadzenie dokumentacji realizowanych napraw i przeglądów,
  • przestrzeganie wymagań jakościowych i wysokich standardów obowiązujących w ramach realizacji usług serwisowych,
  • wsparcie techniczne dla użytkowników poprzez bezpośredni kontakt z odbiorcami urządzeń w zakresie doradztwa technicznego i eksploatacyjnego.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne średnie lub wyższe (mechanika, elektronika, elektryka, elektrotechnika, pneumatyka lub pokrewne),
  • mile widziana znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym, umożliwiającym swobodne uczestnictwo w szkoleniach technicznych oraz pozwalającym na czytanie i rozumienie dokumentacji technicznych,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku technika serwisu (doświadczenie w branży urządzeń medycznych będzie dodatkowym atutem),
  • doświadczenie w obszarze doradztwa technicznego i obsługi Klienta.

Oferujemy

  • praca stacjonarna (100% serwisów i napraw wykonywanie jest w siedzibie firmy w Tychach),
  • w pełni bezpłatna prywatna opieka medyczna,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • pełne wdrożenie produktowe w zakresie każdego z urządzeń,
  • pakiet specjalistycznych szkoleń,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych dzięki merytorycznemu wsparciu ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie w branży serwisu urządzeń medycznych,
  • narzędzia pracy (najnowocześniejszy sprzęt i urządzenia serwisowe; praca w nowoczesnym centrum serwisowym),
  • dofinansowanie do karty sportowej Multisport,
  • 5 dodatkowych, płatnych dni wolnych w roku spoza puli urlopowej pracownika,
  • bezpłatne lekcje języka angielskiego z native speakerem w godzinach pracy w firmie.

Źródło: Grafton/Praca

  • Praca Tychy
  • Technik Tychy
  • Technik odlewnictwa Tychy
  • Technik awionik Tychy
  • Technik kelner Tychy
  • Technik elektryk Tychy
  • Technik elektronik Tychy
  • Technik handlowiec Tychy
  • Technik mechanik Tychy
  • Technik weterynarii Tychy
  • Technik budownictwa Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315