Technik Serwisu Urządzeń Pomiarowych
  • Warszawa, Żoliborz
mazowieckie, Warszawa, Żoliborz, mazowieckie, Polska
Gierzyński Engineering Sp.zo.o
29. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

  • Serwis, diagnoza i naprawa elektronicznej aparatury pomiarowej.
  • Instalacja i kalibracja urządzeń zgodnie z normami producenta.
  • Przeprowadzanie testów i kontroli dokładności urządzeń.
  • Identyfikacja i rozwiązywanie problemów technicznych.
  • Prowadzenie dokumentacji i raportowanie działań.
  • Służbowe podróże w regionie Polski Centralnej.

Wymagania
  • Wykształcenie techniczne, preferowane elektronika lub automatyka.
  • Doświadczenie w pracy z układami elektronicznymi i lutowaniu.
  • Znajomość sprzętu pomiarowego, narzędzi diagnostycznych oraz schematów elektronicznych.
  • Umiejętność obsługi komputerów.
  • Samodzielność, kreatywność oraz zaangażowanie.
  • Mile widziane uprawnienia (SEP, UDT).

Dodatkowe kompetencje

  • Znajomość angielskiego na poziomie technicznym.
  • Znajomość oprogramowania używanego w serwisie elektronicznym.

Oferujemy
  • Pracę w dynamicznym zespole i nowoczesnym środowisku.
  • Możliwości rozwoju i szkoleń branżowych.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie.

  • Praca mazowieckie
  • Technik Wysokie Mazowieckie
  • Technik mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291