Technik serwisu urządzeń chłodniczych
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Dussmann Polska Sp. z o.o.
27. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

Aktualnie do Działu Chłodnictwa poszukujemy pracowników na stanowisko:

TECHNIK SERWISU URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH

Miejscowość: województwo śląskie

Twoje zadania:

  • Prowadzenie okresowych przeglądów urządzeń chłodniczych na podległym obszarze (90% w województwie śląskim)
  • Diagnostyka awarii i usuwanie usterek urządzeń chłodniczych
  • Sporządzanie protokołów serwisowych z prowadzanych prac
  • Wsparcie działu serwisu w realizacji bieżących projektów oraz zleceń

Oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku (serwisowanie urządzeń chłodniczych i/lub układów klimatyzacji)
  • Prawa jazdy kat. B
  • Braku przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • Odpowiedzialności

 Mile widziane:

  • Świadectwo kwalifikacji w zakresie substancji kontrolowanych (F-GAZY)

-       Uprawnienia elektryczne SEP kat. E do 1kv

-       Uprawnienia do lutowania (lut twardy) lub spawalnicze

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę

-       Pracę na obiektach, na których firma wykorzystuje nowe rozwiązania technologiczne

  • Dużą samodzielność w działaniu i realny wpływ na dalszy rozwój organizacji

-       Benefity pozapłacowe (ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, spotkania integracyjne, elastyczny czas pracy)

-       Pracę dla międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania

-       Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy (auto służbowe wyposażone w warsztat narzędziowy, tablet, telefon)

-       Możliwość rozwój oraz podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach technicznych i produktowych

  • Praca Katowice
  • Technik urządzeń sanitarnych Katowice
  • Technik Katowice
  • Technik awionik Katowice
  • Technik kelner Katowice
  • Technik pszczelarz Katowice
  • Technik odlewnictwa Katowice
  • Technik elektryk Katowice
  • Technik elektronik Katowice
  • Technik handlowiec Katowice
  • Technik mechanik Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536