Technik Serwisu Instalacji Chłodniczych
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
9. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, międzynarodowego producenta urządzeń oraz instalacji z obszaru chłodnictwa, poszukujemy Technika/Inżyniera Serwisu na region województwa mazowieckiego/śląskiego/wielkopolskiego.

  • Wykonywanie cyklicznych przeglądów instalacji chłodniczych
  • Przygotowywanie kompletnego protokołu przeglądu
  • Usuwanie awarii i usterek zleconych przez Dyspozytorów Serwisu
  • Realizacja zleconych prac w zakresie modernizacji instalacji chłodniczych wykonywanych przez Dział Serwisu
  • Uczestnictwo w uruchomieniach i odbiorach nowych instalacji chłodniczych
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne i inne materiały niezbędne do zapewnienia ciągłości wykonywanych prac
  • Wypełnianie kart serwisowych po każdej wizycie na obiekcie
  • Pozyskiwanie zamówień w zakresie napraw, modernizacji i części zamiennych
  • Przygotowanie z Kierownikiem regionu oferty do Klienta
  • Uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez pracodawcę

  • Wykształcenie chłodnicze
  • Znajomości zagadnień chłodniczych i klimatyzacyjnych
  • Uprawnienia Elektryka, grupa I, E 2,5,10
  • Uprawnienia Energetyka, grupa II, E 5,10
  • Świadectwo kwalifikacji R22 lub F-Gas
  • Uprawnienia do lutowania twardego lub spawania gazowego
  • Doświadczenie zawodowe w dziedzinie instalacji chłodniczych
  • Doświadczenia zawodowe w dziedzinie instalacji klimatyzacyjnych typu SPLIT i Multi SPLIT, VRV
  • Obsługa komputera, pakiet MS Office
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • System premiowy
  • Prywatna opieka medyczna, Benefit Systems, pakiet socjalny (m. in. wczasy pod gruszą, bony na święta)
  • Możliwość prywatnego użytkowania auta służbowego

  • Praca Katowice
  • Technik Katowice
  • Technik awionik Katowice
  • Technik kelner Katowice
  • Technik elektryk Katowice
  • Technik elektronik Katowice
  • Technik handlowiec Katowice
  • Technik mechanik Katowice
  • Technik weterynarii Katowice
  • Technik budownictwa Katowice
  • Technik ekonomista Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087