Technik Serwisu Elektronicznej Aparatury Pomiarowej
  • Warszawa, Żoliborz
mazowieckie, Warszawa, Żoliborz, mazowieckie, Polska
Gierzyński Engineering Sp.zo.o
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

  • Wykonywanie serwisu, diagnozy i naprawy elektronicznej aparatury pomiarowej.
  • Wykonywanie instalacji elektronicznej aparatury pomiarowej.
  • Kalibracja urządzeń pomiarowych zgodnie z procedurami producenta systemu.
  • Przeprowadzanie testów funkcjonalnych i sprawdzanie dokładności pomiarów.
  • Identyfikowanie i naprawa usterek sprzętowych.
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej i raportowanie przeprowadzonych działań.
  • Wyjazdy służbowe skoncentrowane na terenie Polski Centralnej.

Wymagania
  • Wykształcenie średnie techniczne, preferowane kierunki związane z elektroniką lub automatyką.
  • Umiejętności pracy z układami elektronicznymi, lutowania ręcznego.
  • Znajomość obsługi sprzętu pomiarowego i narzędzi diagnostycznych.
  • Umiejętność czytania i interpretacji schematów elektronicznych.
  • Znajomość obsługi komputera.
  • Samodzielność, kreatywność, wykonywanie powierzonych obowiązków z pełnym zaangażowaniem.
  • Uprawnienia (SEP,UDT - Podesty ruchome przejezdne) będą dodatkowym atutem.

Dodatkowe Umiejętności:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.
  • Umiejętność obsługi programów komputerowych stosowanych w serwisie elektronicznym.

Oferujemy
  • Pracę w młodym dynamicznym zespole w nowoczesnym środowisku pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach branżowych.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.
  • Pracę w firmie oferującej stabilność zatrudnienia.

  • Praca mazowieckie
  • Technik Wysokie Mazowieckie
  • Technik mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392