Technik serwisu ds. klimatyzacji i wentylacji
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Adetronik Sp. z o. o.
29. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przeglądy i bieżąca obsługa serwisowa urządzeń,
  • wykonywanie napraw i usuwanie usterek,
  • sporządzanie dokumentacji serwisowej z wykonanych prac.

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w branży na stanowisku technika serwisu,
  • posiadanie wiedzy z branży HVAC,
  • dobra organizacja pracy, punktualność, rzetelność, szczerość, wysoka kultura osobista,
  • posiadanie prawo jazdy kat. "B",
  • uprawnienia SEP , F-Gaz - atut mile widziany.

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy( zarobki przekraczające 10 tyś zł),
  • pakiet szkoleń technicznych wewnętrznych i producenckich,
  • dużą samodzielność m.in. w zakresie elastycznego planowania pracy własnej,
  • wyposażenie we wszystkie niezbędne narzędzia pracy (auto służbowe wyposażone w warsztat z narzędziami, telefon),
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • wsparcie pozostałych członków firmy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna,
  • imprezy integracyjne,
  • darmowe szkolenia,
  • dofinansowania do szkoleń,
  • karnety na siłownię / karta multisport,
  • premia świąteczna,
  • służbowy samochód,
  • służbowy telefon,
  • ubezpieczenie na życie.

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Łódź
  • Specjalista ds. kadr i płac Łódź
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Łódź
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Łódź
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Łódź
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Łódź
  • Technik Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075