Technik Serwisu
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Klient portalu Praca.pl
19. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Firma z branży usługowej zatrudni osobę do swojego zespołu operacyjnego na stanowisko:

Opis stanowiska
  • Nadzór nad stanem technicznym maszyn i urządzeń w podległych punktach
  • Przeprowadzanie konserwacji maszyn i urządzeń
  • Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych, wymiana uszkodzonych modułów
  • Instalacja nowych urządzeń
  • Przeprowadzenie szkoleń z zakresu obsługi maszyn
  • Dokonywanie napraw interwencyjnych - dyspozycyjność
  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego

Wymagania
  • Ugruntowana wiedza z zakresu elektrotechniki i mechaniki
  • Wykształcenie elektrotechniczne
  • Czynne prawo jazdy kat. B – praca mobilna/ w terenie
  • Nastawienie na realizację celów, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane zadania
  • Zdolności manualne
  • Aktualne uprawnienia SEP do 1KV – warunek konieczny

Oferujemy
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w zgranym, przyjaznym i profesjonalnym zespole
  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów na preferencyjnych warunkach (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe na życie)
  • Narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy, tel. komórkowy)

  • Praca Kraków
  • Technik Kraków
  • Technik awionik Kraków
  • Technik kelner Kraków
  • Technik elektryk Kraków
  • Technik elektronik Kraków
  • Technik handlowiec Kraków
  • Technik mechanik Kraków
  • Technik weterynarii Kraków
  • Technik budownictwa Kraków
  • Technik ekonomista Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    94 194
    16 894