Technik Serwisu
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
APP Sp. z o.o.
15. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:

  • Zapewnianie ciągłego, bezpiecznego i ekonomicznego działania biurowca klasy A.
  • Nadzór nad maszynami i urządzeniami infrastrukturalnymi (elektryka, HVAC, itp.).
  • Przeprowadzanie przeglądów oraz napraw zgodnie z normami i harmonogramem.
  • Diagnoza i usuwanie usterek technicznych.
  • Reagowanie na awarie i nagłe zdarzenia po godzinach.
  • Drobne prace remontowe i instalacyjne.
  • Codzienne obchody i kontrola pomieszczeń technicznych.

Wymagania:

  • Średnie wykształcenie techniczne.
  • Min. rok doświadczenia w utrzymaniu technicznym nieruchomości.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych.
  • Biegłe operowanie komputerem i MS Office.
  • Znajomość systemów BMS.
  • Uprawnienia techniczne lub gotowość do ich zdobycia.
  • Sumienność, dobra organizacja pracy, motywacja.

Oferujemy:

  • Stałą umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Profesjonalne środowisko pracy i szkolenia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pracę na nowoczesnych obiektach biurowych.

  • Praca Wrocław
  • Technik Wrocław
  • Technik elektryk Wrocław
  • Technik elektronik Wrocław
  • Technik handlowiec Wrocław
  • Technik mechanik Wrocław
  • Technik weterynarii Wrocław
  • Technik budownictwa Wrocław
  • Technik ekonomista Wrocław
  • Technik awionik Wrocław
  • Technik kelner Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544