Technik Serwisu
  • Myślibórz
Myślibórz, Myślibórz, zachodniopomorskie, Polska
ForManWay
1. 5. 2024

Dla naszego wieloletniego Klienta, lidera w branży chłodniczej, poszukujemy osoby na stanowisko:
Zadania:

  • Odpowiedzialność za uruchomienie, obsługę i serwisowanie urządzeń na powierzonych obiektach
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami, dostawcami i współpracownikami
  • Identyfikowanie, analizowanie, diagnozowanie i naprawę urządzeń i systemów na terenie firmy klienta
  • Wykonywanie zaplanowanych i niezaplanowanych konserwacji, kontrola oraz badanie zgłoszeń serwisowych, w tym wymiana lub modernizacja urządzeń i systemów
  • Ścisła współpraca z liderem zespołu oraz z klientem w celu odpowiedniego zrozumienia wymagań dla wszystkich instalacji
  • Dbałość o bezpieczeństwo pracy według najwyższych standardów
  • Zarządzanie dokumentacją potrzebną w wykonywaniu codziennej pracy, przygotowywanie niezbędnych raportów

Wymagania:

  • Wykształcenie min. techniczne z zakresu chłodnictwa (dużym atutem będzie wykształcenie wyższe Inżynierskie w zakresie HVAC)
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w serwisie instalacji chłodniczych
  • Uprawnienia SEP na eksploatację urządzeń
  • Uprawnienia F-gaz
  • Otwartość na pogłębianie wiedzy, zainteresowanie systemami HVAC
  • Ukierunkowanie na potrzeby klienta
  • Znajomość pakietu Microsoft Office
  • Prawo jazdy kat. B – min. 2 lata
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej.

Mile widziane:

  • Uprawnienia do eksploatacji urządzeń zawierających substancje kontrolowane
  • Uprawnienia do eksploatacji urządzeń chłodniczych o mocy powyżej 20kW
  • Uprawnienia do eksploatacji urządzeń ciśnieniowych
  • Uprawnienia do lutowania lutami twardymi
  • Wiedza i chęć rozwoju w obszarze automatyki
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Samochód służbowy, również do celów prywatnych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta MultiSportlub Wczasy „Pod gruszą”
  • Dostęp do programu Wsparcia dla Pracowników
  • Możliwość zdobywania i pogłębiania wiedzy technicznej
  • Dodatkowe premie uwarunkowane wynikami

  • Praca Myślibórz
  • Technik Myślibórz
  • Myślibórz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523