Technik Serwisu
  • Warszawa, Włochy
mazowieckie, Warszawa, Włochy, mazowieckie, Polska
EBS Spółka Akcyjna
1. 6. 2024

Grupa EBS S.A. w związku z ciągłym rozwojem poszukuje do swojego punktu zlokalizowanego

w dzielnicy Włochy osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • Aktualne uprawnienia SEP do 1KV – warunek konieczny
  • Wiedza z zakresu elektrotechniki i mechaniki
  • Wykształcenie elektrotechniczne
  • Elastyczność w działaniu
  • Dyspozycyjność

Obowiązki:

  • Prowadzenie stałej kontroli stanu technicznego maszyn i urządzeń w placówce
  • Prowadzenie bieżącej konserwacji maszyn i urządzeń, analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych
  • Instalacja nowych urządzeń i szkolenia z zakresu obsługi
  • Dokonywanie napraw interwencyjnych
  • Tworzenie raportów z wykonywanych czynności

Oferujemy:

  • Gwarantujemy przyuczenie do samodzielnej pracy na stanowisku
  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na ½ etatu lub B2B
  • Prywatna opieka medyczna

  • Praca mazowieckie
  • Technik Wysokie Mazowieckie
  • Technik mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080