Technik serwisu
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Tenrent Sp. z o.o.
31. 8. 2024

TenRent oferuje wysokiej klasy, nowe i kompleksowo odnawiane urządzenia marki Tennant w opcji wynajmu lub sprzedaży dostosowanej do oczekiwań Klienta. Jesteśmy jednym z liderów wynajmu krótko i długoterminowego w Polsce. To co nas wyróżnia to Serwis - grupa techników w każdym regionie kraju, wyposażona w odpowiednie narzędzia. TenRent dostarcza serwis dla wszystkich marek maszyn dostępnych na naszym rynku. Szkolenia, które prowadzimy dla naszych Klientów stanowią dopełnienie naszej oferty.

Opis stanowiska:

  • wykonywanie remontów generalnych maszyn czyszczących
  • mycie maszyn
  • przygotowywanie zapotrzebowania na części
  • sporządzanie dokumentacji związanej z remontami w systemie komputerowym
  • testowanie maszyn przed wysyłką
  • przygotowanie maszyn do wysyłki

Wymagania:

  • znajomość problematyki związanej z naprawami i konserwacją maszyn lub samochodów
  • prawo jazdy kat. B
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • dbałość o porządek na stanowisku pracy
  • obowiązkowość i terminowość

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat
  • godziny pracy 8:00-16:00
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia produktowe i serwisowe

  • Praca Bielsko-Biała
  • Technik Bielsko-Biała
  • Technik awionik Bielsko-Biała
  • Technik kelner Bielsko-Biała
  • Technik pszczelarz Bielsko-Biała
  • Technik odlewnictwa Bielsko-Biała
  • Technik elektryk Bielsko-Biała
  • Technik elektronik Bielsko-Biała
  • Technik handlowiec Bielsko-Biała
  • Technik mechanik Bielsko-Biała
  • Technik weterynarii Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536