Technik serwisowy ds. urządzeń elektronicznych
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Internetowy sklep elektroniki "Forta"
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

  • Techniczne wsparcie i doradztwo dla klientów i działów firmy.
  • Obsługa techniczna oraz diagnostyka urządzeń elektronicznych.
  • Kwalifikacja napraw gwarancyjnych.
  • Zarządzanie zapasami magazynowymi.
  • Współpraca przy tworzeniu i aktualizacji ofert komercyjnych.

Wymagania

  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.
  • Podstawowa znajomość angielskiego.
  • Wykształcenie techniczne lub techniczne studia w toku.
  • Doświadczenie w diagnostyce i naprawach sprzętu elektronicznego.
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV oraz znajomość systemów smart home (np. TUYA, eWeLink, Home Assistant).

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności plus premie.
  • Możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji i wpływ na rozwój firmy.
  • Elastyczność formy zatrudnienia: pełny lub część etatu.

  • Praca Warszawa
  • Technik urządzeń sanitarnych Warszawa
  • Technik Warszawa
  • Technik ekonomista Warszawa
  • Technik awionik Warszawa
  • Technik kelner Warszawa
  • Technik odlewnictwa Warszawa
  • Technik pszczelarz Warszawa
  • Technik elektryk Warszawa
  • Technik elektronik Warszawa
  • Technik handlowiec Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388