Technik - Serwisant klimatyzacji i wentylacji
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Ekoenergia Silesia S.A.
3. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

  • wykonywanie przeglądów urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych
  • okazjonalne montaże klimatyzacji typu split
  • samodzielna diagnoza awarii i usuwanie usterek
  • okresowa wymiana filtrów central wentylacyjnych

Wymagania

  • doświadczenie w zawodzie oraz znajomość instalacji klimatyzacji i wentylacji (doświadczenie w serwisie HVAC minimum 2 lata, na dużych obiektach typu biurowce, hotele)
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • uprawnienia FGAZ
  • uprawnienia SEP kat. 1
  • prawo jazdy kategorii B
  • stan zdrowia pozwalający na pracę na wysokości pow. 3m
  • samodzielność

Oferujemy

  • umowę o pracę; atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i jakości wykonywanej pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia; pełny etat (praca od poniedziałku do piątku)
  • pracę stacjonarną z okazjonalnymi wyjazdami
  • możliwość rozwoju zawodowego, udziału w szkoleniach
  • przyjazne środowisko pracy
  • dofinansowanie do pakietu sportowego

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Katowice
  • Serwisant Katowice
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Katowice
  • Technik Katowice
  • Technik handlowiec Katowice
  • Technik mechanik Katowice
  • Technik weterynarii Katowice
  • Technik budownictwa Katowice
  • Technik elektryk Katowice
  • Technik elektronik Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521