Technik Serwisant - Kierowca
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Seris Konsalnet Holding S.A.
18. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

Zatrudnimy osobę, która będzie odpowiedzialna za transport wież CCTV do klientów na terenie całego kraju. W razie potrzeby konieczne są także drobne prace konserwacyjne i naprawcze. Rozpoczęcie i zakończenie pracy odbywa się w Warszawie na Jana Kazimierza.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie pojazdu z HDS
  • Załadunek i rozładunek urządzeń
  • Wykonywanie prac serwisowych urządzeń
  • Dbanie o dobry stan techniczny powierzonego mienia
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych i podstawowych napraw

Nasze wymagania:

  • Gotowość do częstych wyjazdów na terenie Polski (;kilka razy w tygodniu, w zdecydowanej większości jedynie w dni robocze);
  • Dyspozycyjność i punktualność
  • Prawo jazdy oraz dobre umiejętności prowadzenia pojazdów. Jeśli posiadasz tylko prawo jazdy kategorii B, oferujemy sfinansowanie wszystkich wymaganych kursów związanych z uzyskaniem prawa jazdy kat. C oraz uprawnienia na HDS

Mile widziane:

  • Prawo jazdy kategorii C, karta kierowcy, aktualne zaświadczenia o ukończeniu kursu na przewóz rzeczy oraz uprawnienia na HDS
  • Dodatkowym atutem będzie: doświadczenie w montażu lub serwisowaniu systemów SSWiN, CCTV
  • Samodzielność

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Wynagrodzenie 5400 brutto + 32 zł/h brutto w przypadku wyjazdów
  • Pracę w międzynarodowej Grupie z wysokimi standardami.

W przypadku umowy o pracę portfel benefitów tj.

  • dofinansowanie do opieki zdrowotnej w Lux Med. Pakiet podstawowy jest całkowicie opłacany przez pracodawcę, wyższe pakiety są dofinansowane
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie na preferencyjnych (;wynegocjowanych dla Seris); warunkach w Generali
  • dostęp do bezpłatnych kursów i szkoleń dostępnych na firmowej platformie pracowniczej na EduSeris
  • indywidualne konto pracownika na platformie Nais, gdzie można pobierać informacje o odprowadzonych składkach i podatkach (;tzw paski);, składać wnioski online, oraz pobierać zeznanie roczne pit-11
  • dofinansowanie dla osób z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności (;np. do zakupu leków);
  • dofinansowanie do karty Multisport (;miesięczna cena karty zaczyna się od 39zł);
  • dofinansowanie do wakacji - do 600zł

  • Praca Warszawa
  • Kierowca Warszawa
  • Serwisant Warszawa
  • Technik Warszawa
  • Technik elektryk Warszawa
  • Technik elektronik Warszawa
  • Technik handlowiec Warszawa
  • Technik mechanik Warszawa
  • Technik weterynarii Warszawa
  • Technik budownictwa Warszawa
  • Technik ekonomista Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584