Technik/Serwisant
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Denteq Sp. z o.o.
6. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

  • Firma działa od 2008 jako autoryzowany serwis zagranicznych producentów sprzętu stomatologicznego. Zajmujemy się obsługą serwisową gabinetów, klinik stomatologicznych, pracowni radiologicznych. Projektujemy wyposażenie gabinetów, montujemy urządzenia, zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisku Technik/Serwisant.

Zadania:

  • Diagnozowanie usterek, wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych,
  • Okresowe przeglądy techniczne zgodnie ze specyfikacją producentów,
  • Kontakt z klientami w zakresie realizowanych usług i oferowanych produktów,
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z bieżącymi pracami serwisu,
  • Przygotowywanie ofert i kalkulacji cenowych dla produktów i usług oferowanych przez firmę.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w niszowej branży w zgranym zespole,
  • Atmosferę opartą na szacunku i zaufaniu,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pełne wsparcie merytoryczne, szkolenia,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, doświadczenia i wyników w pracy.

Wymagania

  • Otwartość i komunikatywność,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Umiejętnośc analizy i rozwiązywania problemów technicznych,
  • Zdoloności manulane w posługiwaniu się narzędziami,
  • Dokładność i zaangażowanie przy wykonywaniu zleceń serwisowych,
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • Język angielski pozwalający na kontakt ze wsparciem producenta i rozumienie dokumentacji technicznej
  • Prawo jazdy kat. B., praca z dojazdem do klienta
  • Dodatkowymi atutami będą:
    • doświadczenie w serwisie urządzeń medycznych/stomatolgicznych,
    • wykształcenie techniczne (mechanika, mechaniki precyzyjna, mechatronika).

  • Praca Warszawa
  • Serwisant Warszawa
  • Technik Warszawa
  • Technik elektryk Warszawa
  • Technik elektronik Warszawa
  • Technik handlowiec Warszawa
  • Technik mechanik Warszawa
  • Technik weterynarii Warszawa
  • Technik budownictwa Warszawa
  • Technik ekonomista Warszawa
  • Technik pszczelarz Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179