Technik Rozwoju Dostawców
  • Tomaszów Mazowiecki
Tomaszów Mazowiecki, Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie, Polska
Antal Sp. z o.o.
7. 5. 2024

Lokalizacja:Tomaszów Mazowiecki

Miejsce pracy: Stacjonarnie

Wymiar pracy:Pełny etat

Typ umowy: Umowa o pracę

Poziom stanowiska: Młodszy Specjalista, Specjalista

Twoje codzienne obowiązki:

  • Nadzór nad dokumentacją dotyczącą jakości dostaw,
  • Prowadzenie rejestru wyników jakościowych dostawców (PPM) oraz innych zapisów jakości,
  • Prowadzenie i nadzór nad reklamacjami materiałów i surowców,
  • Przygotowanie i zarządzanie dokumentacją reklamacyjną dotyczącą dostawców.
  • Identyfikacja potencjalnych źródeł problemów jakościowych,
  • Weryfikacja dokumentów "Control Plan",
  • Ustalanie kryteriów oceny jakości dostaw surowców/komponentów.
  • Współdziałanie z innymi komórkami organizacyjnymi firmy w zakresie oceny jakości dostarczanych surowców i komponentów.
  • Naliczanie wskaźników jakościowych dla dostawców, takich jak PPM, poziom reklamacji, ilość odrzuconych produktów, alarmy jakościowe, koszty złej jakości.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Minimum roczne doświadczenie w branży Automotive;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2) umożliwiająca swobodną komunikację z dostawcami;
  • Umiejętności negocjacyjne;
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu audytów produktowych u dostawców;
  • Znajomość PPAP będzie dodatkowym atutem.

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w nowoczesnym i innowacyjnym środowisku, w zespole doświadczonych specjalistów.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w firmie.
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia i dodatkowe benefity.
  • Dostęp do szkoleń i kursów podnoszących kwalifikacji.
  • Pracę przy nowych interesujących projektach, dla rozpoznawalnych klientów.

  • Praca Tomaszów Mazowiecki
  • Technik Tomaszów Mazowiecki
  • Tomaszów Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293