Technik R&D
  • Skawina
Technik R&D
Skawina, Skawina, Lesser Poland Voivodeship, Polska
BSPL 1 Sp. z o.o.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Stanowisko: Technik R&D

Miejsce pracy: Skawina

BSPL 1 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

BSPL 1 to przedsiębiorstwo zajmujące się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą kompletnych systemów oraz podzespołów układów chłodzenia dla pojazdów komercyjnych, maszyn budowlanych, kolejnictwa, oraz pojazdów wojskowych.

Jesteśmy Ekspertami Rynku, którzy od ponad 30 lat działają w sektorze układów chłodzenia (pojazdów ciężarowych, autobusów, pojazdów specjalnych). Równocześnie tworzymy firmę, w której cenimy każdego pracownika.

Firma pracuje przede wszystkim z zagranicznymi kontrahentami oraz w dużym stopniu z lokalnym przemysłem obronnym.

Do naszego zespołu obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Technik R&D

Twój zakres obowiązków:

  • Budowa prototypów nowo rozwijanych urządzeń
  • Budowa stanowisk testowych i pomiarowych
  • Przeprowadzanie testów urządzeń
  • Opieka nad sprzętem pomiarowym
  • przygotowywanie prototypów oraz seryjnych urządzeń do pomiarów,
  • konserwacja sprzętu pomiarowego
  • budowa prototypowych wiązek kablowych

Nasze wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • znajomość elektryki i elektroniki
  • doświadczenie w montażu/serwisie/konserwacji urządzeń elektronicznych
  • kreatywność i samodzielność
  • prawo jazdy kat. B
  • mobilność, dyspozycyjność, gotowość do pracy w terenie (wyjazdy serwisowe, delegacje)

Mile widziane

  • uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV (mile widziane)
  • uprawnienia do pracy z F-Gazami (mile widziane)
  • doświadczenie w montażu/ serwisie urządzeń klimatyzacyjnych
  • ukierunkowanie na wewnętrzną współpracę
  • otwartość na wdrażanie nowych pomysłów i rozwiązań
  • odpowiedzialność za realizację powierzonych obowiązków

To oferujemy:

  • stabilne warunki oparte na umowie o prace (pierwsze 3 miesiące umowa na okres próbny),
  • motywacyjne wynagrodzenie,
  • samodzielność i zaufanie
  • kartę sportową
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Zapewniamy Ci:

  • udział w ciekawych projektach,
  • urozmaicony zakres zadań,
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • elastyczny czas pracy,
  • stałe wsparcie doświadczonych pracowników,
  • kulturę organizacyjną opartą na szacunku i zaufaniu.

  • Praca Skawina
  • Technik Skawina
  • Skawina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584