Technik produkcji
  • Skarbimierz
technik produkcji
Skarbimierz, Skarbimierz, Opolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
13. 9. 2024

Firma produkująca filtry, zatrudni pracowników na stanowisko Technik Produkcji.
Wykorzystaj swoje doświadczenie oraz umiejętności - doceniamy prawdziwych fachowców.
Darmowy transport, wolne weekendy, stałe zatrudnienie.

Oczekujemy

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowa o pracę bezpośrednio z firmą
  • wynagrodzenie od 5800 zł brutto plus dodatki
  • wolne weekendy, praca od poniedziałku do piątku
  • pakiet świadczeń pracowniczych: prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, dofinansowanie
    wypoczynku
  • darmowy dojazd z miejscowości Brzeg, Lubsza, Popielów, Lewin Brzeski, Grodków, Wiązów

Zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • usuwanie drobnych awarii
  • kontrola jakości produktu

  • Praca Skarbimierz
  • Technik Skarbimierz
  • Pracownik produkcji Skarbimierz
  • Skarbimierz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567