Technik produkcji | nowa firma | rozwojowy projekt
  • Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie, Siemianowice Śląskie, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
1. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • uruchomienie nowego procesu produkcyjnego
  • naprawa i konserwacja maszyn, udoskonalanie linii produkcyjnej
  • praca z dokumentacją
  • ulepszanie procesów produkcyjnych, eliminowanie luk wpływających na wydajność

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz praktyczne umiejętności z zakresu: mechaniki, elektryki, automatyki
  • znajomość procesów produkcji, mile widziane: z branży automotive
  • gotowość do udziału w szkoleniu zagranicznym (3 tygodnie/ Chiny)
  • umiejętność pracy w oparciu o rysunek techniczny
  • zorientowanie na dalszy rozwój i dzielenie się wiedzą
  • mile widziane: uprawnienia SEP do 1 kV, znajomość SAP, komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • duże możliwości rozwojowe
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • ubezpieczenie grupowe
  • dodatkowe bonusy

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Siemianowice Śląskie
  • Technik Siemianowice Śląskie
  • Pracownik produkcji Siemianowice Śląskie
  • Siemianowice Śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190