Technik Procesu
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
LG Energy Solution Wrocław
27. 9. 2024

LG Energy Solution Wrocław jest największym w Europie i wiodącym na świecie producentem baterii litowo-jonowych dla przemysłu motoryzacyjnego. W Biskupicach Podgórnych (gmina Kobierzyce) wytwarzamy wszystkie komponenty baterii, aż po produkt gotowy do montażu w aucie.

Główne obowiązki:

  • Analiza materiału przy pomocy narzędzi pomiarowych w tym praca przy rozbiórkach baterii
  • Współpraca z inżynierami procesu
  • Analiza i monitorowanie parametrów produkcyjnych
  • Kontrola, modyfikacja i udoskonalanie przebiegu procesu produkcyjnego
  • Rozwiązywanie bieżących problemów procesowych na linii
  • Raportowanie oraz analiza danych procesowych

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie bądź wyższe techniczne
  • Znajomość języka angielskiego - w stopniu podstawowym
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Znajomość narzędzi kontrolno-pomiarowych
  • Umiejętności manualne, dokładność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie
  • Nowoczesne narzędzia pracy – zaawansowany technologicznie park maszynowy
  • Czynny udział w projekcie greenfield – jedna z największych fabryk w Europie produkująca baterie litowo-jonowe na światową skalę
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego - do 150zł miesięcznie
  • Duży wybór dań dla pracowników – kuchni tradycyjnej oraz koreańskiej (już od 1zł za posiłek)
  • Wdrożeniowy pas startowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Pracę w energicznym miejscu, gdzie razem tworzymy przyszłość branży motoryzacyjnej
  • Atrakcyjny pakiet relokacyjny – po przeprowadzce do Wrocławia z innego województwa

  • Praca Wrocław
  • Technik Wrocław
  • Technik elektryk Wrocław
  • Technik elektronik Wrocław
  • Technik awionik Wrocław
  • Technik kelner Wrocław
  • Technik ekonomista Wrocław
  • Technik pszczelarz Wrocław
  • Technik odlewnictwa Wrocław
  • Technik handlowiec Wrocław
  • Technik mechanik Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392