Technik powierzchni płaskich
  • Siedliszcze
Siedliszcze, Siedliszcze, Województwo lubelskie, Polska
Medica Poland - Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o.
16. 9. 2024

Medica Poland - Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o., nowoczesny ośrodek rehabilitacji medycznej, poszukuje osób na stanowisko Technik Powierzchni Płaskich. Nasze centrum zlokalizowane jest w miejscowości Siedliszcze, w zachodniej części powiatu Chełmskiego.

Opis stanowiska:

Praca na stanowisku Technik Powierzchni Płaskich wiąże się z wykonywaniem czynności związanych z czyszczeniem i pielęgnacja powierzchni użytkowych w gabinetach, salach i in. pomieszczeniach zlokalizowanych na terenie MP-CR Sp. o.o. oraz z wykonywaniem innych czynności zleconych dotyczących obsługi Technicznej/Porządkowej w zależności od aktualnych potrzeb.

Wymagania:

-        Posiadanie dobrej kondycji fizycznej

-        Dyspozycyjność do pełnienia dyżurów z zachowaniem norm czasu pracy oraz wymaganego

        odpoczynku

-        Dobre usposobienie, nienaganna kultura osobista, chęć do pracy i samorozwoju.

Oferujemy:

-        Stabilne zatrudnienie w firmie działającej od 2006 roku.

-        Szczegóły dotyczące warunków zatrudnienia ustalane indywidualnie, w zależności od możliwości i predyspozycji kandydatów.

  • Praca Siedliszcze
  • Technik Siedliszcze
  • Siedliszcze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567