Technik POD (Proces druku etykiet)
  • Żary
Żary, Żary, Lubuskie, Polska
DP World Logistics Technology Poland Sp. z o.o.
8. 10. 2024

DP World Logistics Technology Poland Sp. z o.o. jest dostawcą specjalistycznych usług logistycznych dla branży motoryzacyjnej i technologicznej. Oferujemy zaawansowane rozwiązania w zakresie produkcji i łańcucha dostaw dla osiągnięcia maksymalnej elastyczności i sprawności, które umożliwiają naszym Klientom osiągnąć najwyższą wydajność w ich działalności. Nasz oddział w Żarach zajmuje się między innymi produkcją kartridży do drukarek laserowych oraz naprawą i serwisem sprzętu elektronicznego. Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:
Technik POD (Proces Druku Etykiet)
Zakres obowiązków:
• Serwis drukarek (czyszczenie, wymiana kitów, ustawienia)
• Naprawa drukarek (diagnozowanie, wymiana części zamiennych, testowanie, ewidencja przebiegu i stanu)
• Utrzymywanie właściwego oprogramowania (zmiana i wgrywanie nowych licencji oraz kontakt z klientem w celu uzgodnienia lub pozyskania licencji)
• Nadzór nad procesem programowania kartridży w oparciu o plan POD oraz wszelkie niezbędne symulacje zużycia
• Drukowanie etykiet POD
• Nadzór nad realizacją dziennego planu POD
• Komunikacja z klientem w przypadku dodania, aktualizacji czy naprawy etykiet
• Weryfikacja zgodności etykiet w systemie klienta
Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office – Word, Excel, PowerPoint)
• Podstawowa znajomość języka angielskiego
• Mile widziane doświadczenie w serwisowaniu urządzeń biurowych takich, jak drukarki
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
• Pracę w systemie jednozmianowym w oparciu o przejrzysty kalendarz pracy
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Bezpłatną opiekę medyczną LUX MED
• Atrakcyjny pakiet socjalny
Proszę o dołączenie do CV następującej klauzuli:
Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest DP World Logistics Technology Poland Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko (Technik POD) Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.
O DP World
Handel jest siłą napędową globalnej gospodarki, tworząc możliwości i poprawiając jakość życia milionów ludzi na całym świecie. Zatrudniając ponad 106 500 pracowników w 73 krajach, rozwijamy handel coraz szybciej w kierunku płynnego łańcucha dostaw, który jest gotowy na przyszłość. Integrując naszą infrastrukturę fizyczną z najnowocześniejszą technologią, tworzymy wydajne, kompleksowe rozwiązania, popychając sektor w kierunku lepszych sposobów handlu.
Szybko przekształcamy i integrujemy nasze firmy: porty i terminale, strefy ekonomiczne, usługi morskie, logistykę i technologię, łącząc naszą globalną infrastrukturę z lokalną wiedzą specjalistyczną, aby tworzyć kompleksowe rozwiązania w zakresie łańcucha dostaw, które mogą zmienić wymiar handlu na świecie.

  • Praca Żary
  • Technik Żary
  • Żary - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190