Technik Obsługi Obiektu w STRABAG PFS - Radzymin
  • Radzymin
Radzymin, Radzymin, Mazowieckie, Polska
STRABAG PFS Sp. z o.o.
11. 10. 2024

STRABAG PFS należy do europejskiego koncernu STRABAG SE branży technologii budowlanych. Jako Spółka branży FM oferujemy kompleksowe usługi Facility Management dla prestiżowych klientów z sektora biurowego, logistycznego, handlowego i przemysłowego.
Technik Obiektu Logistycznego w STRABAG PFS
Miejsce pracy – Radzymin
Zadania:
-zapewnienie prawidłowego funkcjonowania instalacji i urządzeń w obiekcie,
- monitorowanie stanu technicznego i eksploatacyjnego urządzeń oraz sieci technicznych,
-bieżąca eksploatacja, konserwacja instalacji i urządzeń budynkowych (park logistyczny): instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne, klimatyzacyjne, grzewcze, wentylacyjne,
-wykonywanie prac konserwacyjno-remontowych na terenie obiektu,
-współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie napraw i modernizacji,
-rozwiązywanie problemów technicznych na terenie obiektu,
-wykonywanie przeglądów i inspekcji zgodnie z wymaganiami prawno-technicznymi
-dbanie o bezpieczeństwo obiektu i użytkowników,
-raportowanie zgodnie z procedurami.
Wymagania:
-wykształcenie techniczne,
-doświadczenie zawodowe w obsłudze technicznej nieruchomości,
-znajomość budowy, obsługi instalacji i urządzeń elektrycznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, niskoprądowych.
-uprawnienie energetyczne zakresie eksploatacji urządzeń Gr. I do 1 kV,
-umiejętność diagnozowania przyczyn awarii,
-podstawowa umiejętność obsługi komputera i programów MS Office;
-praca w systemie 8 h, poniedziałek-piątek,
-prawo jazdy kat. B - mile widziane.
Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji,
-opiekę zdrowotną Luxmed, ubezpieczenie, szkolenia, kartę Multisport,
-przyjazną atmosferę nastawioną na wsparcie i dzielenie się wiedzą.

  • Praca Radzymin
  • Technik Radzymin
  • Radzymin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690