Technik Obsługi Obiektu (K/M)
  • Świdnica
Świdnica, Świdnica, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Sodexo Polska Spółka z o. o.
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres Obowiązków:

  • Prowadzenie przeglądów budynku oraz urządzeń technicznych,
  • Nadzór nad prawidłową, bieżącą eksploatacją budynku magazynowego,
  • Obsługa techniczna systemów wentylacji, klimatyzacji, elektroenergetycznych, hydraulicznych,
  • Usuwanie awarii,
  • Monitoring mediów
  • Nadzorowanie pracy firm podwykonawczych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Uprawnienia SEP
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze technicznej systemów wentylacji, klimatyzacji, hydraulicznych,
  • Chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji, odpowiedzialne podejście do pełnionych obowiązków.

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Benefity: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, dodatkowe świadczenia socjalne, program rekomendacji pracowników, możliwość uzyskania uprawnień, inicjatywy dobroczynne

  • Praca Świdnica
  • Technik Świdnik
  • Technik Świdnica
  • Świdnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544