Technik obsługi obiektu Chorzów i okolice (praca mobilna)
  • Chorzów
Chorzów, Chorzów, śląskie, Polska
Dussmann Polska Sp. z o.o.
7. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

 TECHNIK OBSŁUGI OBIEKTU

Miejsce pracy: Chorzów i okolice (praca mobilna)

Twoje zadania:

  • Bieżąca obsługa techniczna obiektów w regionie
  • Realizacja planowanych prac przeglądowych
  • Utrzymanie w prawidłowym stanie systemów i urządzeń technicznych
  • Raportowanie prac serwisowych
  • Drobne prace naprawcze i montażowe
  • Kontrole instalacji obiektowych i pomieszczeń technicznych

Oczekujemy:

  • Wykształcenia technicznego
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane na obiekcie handlowym, biurowym lub logistycznym)
  • Uprawnień kwalifikacyjnych SEP Grupa 1, mile widziane grupa 2 i 3
  • Znajomości Word i Excel
  • Prawo jazdy kat. B

Wymagania

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń
  • Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę, w lubiącym się zespole oraz wsparcie merytoryczne przełożonych
  • Pakiet benefitów dla Ciebie i najbliższych: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe itp.

  • Praca Chorzów
  • Obsługa hotelowa Chorzów
  • Obsługa gastronomii Chorzów
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Chorzów
  • Technik Chorzów
  • Specjalista ds. obsługi klienta Chorzów
  • Technik elektryk Chorzów
  • Technik elektronik Chorzów
  • Technik handlowiec Chorzów
  • Technik mechanik Chorzów
  • Technik weterynarii Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293