Technik obsługi obiektu
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
ATALIAN POLAND SP. Z O.O.
27. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Praca na terenie obiektów w Gądkach, Żernikach i Poznaniu
  • Kontrolowanie i bieżąca konserwacja urządzeń infrastruktury technicznej obiektu
  • Utrzymanie instalacji budynkowych w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości
  • Przeglądy instalacji budynków oraz usuwanie awarii
  • Prowadzenie i kontrolowanie dokumentacji eksploatacyjnej zgodnie z wytycznymi
  • Koordynowanie prac realizowanych przez zewnętrzne firmy serwisowe, kontrola jakości i terminowości wykonywanych prac
  • Nadzór nad bezpieczeństwem instalacji i urządzeń znajdujących się na obiektach
  • Tworzenie raportów z inspekcji oraz raportów serwisowych z prac serwisowych i dodatkowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne
  • Uprawnienia SEP grupy 1, 2, 3
  • Konieczne doświadczenie w pracy jako technik
  • Znajomość instalacji, urządzeń i ich obsługi branża elektryczna, HVAC, instalacje BMS, SAP, wod-kan itp.
  • Odpowiedzialność, umiejętność analitycznego myślenia, zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Uprawnienia F-gaz
  • Uprawnienia UDT na podesty ruchome kat. P1
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • PPK,PPE

  • Praca Poznań
  • Obsługa hotelowa Poznań
  • Obsługa gastronomii Poznań
  • Technik Poznań
  • Specjalista ds. obsługi klienta Poznań
  • Technik elektryk Poznań
  • Technik elektronik Poznań
  • Technik awionik Poznań
  • Technik kelner Poznań
  • Technik ekonomista Poznań
  • Technik pszczelarz Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210