Technik obsługi obiektów (stacjonarna lub mobilna)
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
INWEMER System sp. z o.o.
8. 6. 2024

Grupa INWEMER działa na terenie całego kraju i jest liderem rynku w branży oferującej usługi dla firm i instytucji B2B w dziedzinie kompleksowego utrzymania czystości oraz obsługi technicznej budynków. W związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki

  • zapewnienie bieżącej konserwacji i napraw, codzienna obsługa techniczna w tym zakresie
  • analiza usterek i rozwiązywanie pojawiających się problemów technicznych
  • prace typowe dla złotej rączki
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi
  • prace biurowo-administracyjne

Wymagania

  • doświadczenie w utrzymaniu technicznym nieruchomości
  • dobra znajomość komputera mail, Excel, Word
  • wykształcenie średnie najlepiej o profilu technicznym
  • uprawnienia Gr 1 E do 1kV
  • prawo jazdy kat. B
  • odpowiedzialność, samodzielność

Oferujemy

  • umowę o pracę, od 0,5 etatu do 1/1 etatu, od 4 godz. do 8 godz., od pon. do pt.
  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne zatrudnienie
  • perspektywy rozwoju zawodowego
  • pracę w ambitnym zespole

  • Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

  • Praca Lublin
  • Obsługa hotelowa Lublin
  • Obsługa gastronomii Lublin
  • Technik Lublin
  • Specjalista ds. obsługi klienta Lublin
  • Technik elektryk Lublin
  • Technik elektronik Lublin
  • Technik handlowiec Lublin
  • Technik mechanik Lublin
  • Technik weterynarii Lublin
  • Technik budownictwa Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851