Technik obsługi budynku
  • Stryków
Stryków, Stryków, łódzkie, Polska
Sodexo Polska Spółka z o. o.
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Praca stacjonarna, zmianowa 06-14/14-22 / Pn-Pt

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca eksploatacja, konserwacja instalacji i urządzeń budynkowych (instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne, klimatyzacyjne, grzewcze, wentylacyjne);
  • Monitorowanie pracy powierzonych urządzeń;
  • Usuwanie awarii;
  • Wykonywanie prac konserwacyjno-remontowych na terenie obiektu;
  • Wykonywanie przeglądów i inspekcji zgodnie z wymaganiami technicznymi.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku np. konserwator, "złota rączka" lub pokrewne
  • Chęci do pracy, nastawienie na zdobycie nowych umiejętności
  • Uprawnienia SEP min. Gr.1 - niekoniecznie aktualne
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, sumienność

Oferujemy

  • Atrakcyjnie i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • Dostęp do atrakcyjnej oferty na karnet sportowy
  • Bony na święta (wg regulaminu)
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Płatny program poleceń pracowniczych,
  • Program Wsparcia Pracowników – indywidualna pomoc z zakresu psychologii, prawa i finansów dostępna 24/7
  • Indywidualny rozwój zawodowy i realna możliwość dalszego awansu.

  • Praca Stryków
  • Technik Stryków
  • Stryków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584