Technik obróbki CNC
  • Osieck, Sobienki 30
mazowieckie, Osieck, Sobienki 30, mazowieckie, Polska
JAKMET Sp. z o.o.
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac zgodnie z dokumentacją techniczną.
  • Obsługa maszyn CNC, w tym pras krawędziowych.
  • Przygotowanie i uruchamianie maszyn numerycznych, samodzielna kontrola wykonywanych prac.
  • Przestrzeganie procedur bezpieczeństwa pracy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC - preferowane.
  • Znajomość rysunku technicznego i używanie narzędzi pomiarowych.
  • Dokładność, zaangażowanie i samodzielność w pracy.

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia.
  • Stała umowa o pracę na pełny etat, początkowo z 3-miesięcznym okresem próbnym.
  • Praca w systemie trzech zmian od poniedziałku do piątku.
  • Dostarczamy ubrania robocze i przeprowadzamy przeszkolenia BHP.
  • Wsparcie przy wdrożeniu, praca w nowoczesnym środowisku technologicznym w stabilnej firmie.
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.

  • Praca mazowieckie
  • Technik Wysokie Mazowieckie
  • Technik mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584