Technik obiektu - Technik FM Łódź
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
AGIS MANAGEMENT GROUP SP. Z O.O. S. K.
1. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:
*eksploatacja infrastruktury technicznej nieruchomości
*bieżąca konserwacja i utrzymanie techniczne obiektów (instalacje i urządzenia)
*nadzór nad pracą podwykonawców
*drobne naprawy zakres "złotej rączki" handyman
*raportowanie w systemie help desk
Nasze wymagania:
*wykształcenie techniczne (zawodowe lub średnie) – elektryk, mechanik lub pokrewne
*doświadczenie na podobnym stanowisku (budynki biurowe, magazynowo – biurowe lub centra handlowe)
*uprawnienia elektryczne grupy 1 „E” do 1kV, mile widziane do 20kV
*znajomość obsługi instalacji budynkowych (klimatyzacja, wentylacja, inst. ppoż., wod-kan itp.)
*znajomość obsługi inteligentnego zarządzania budynkiem (BMS)
*obsługa komputera – pakiet MS Office
*umiejętności współpracy i integracji w zespole
To oferujemy:
*stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Facility Management
*umowę o pracę
*dodatkowy atrakcyjny system wynagrodzeń prowizyjnych
*konkurencyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych kwalifikacji
*możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego
*samochód służbowy

  • Praca Łódź
  • Technik Łódź
  • Technik awionik Łódź
  • Technik kelner Łódź
  • Technik ekonomista Łódź
  • Technik pszczelarz Łódź
  • Technik odlewnictwa Łódź
  • Technik weterynarii Łódź
  • Technik budownictwa Łódź
  • Technik elektryk Łódź
  • Technik elektronik Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648