Technik Obiektu K/M
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Apleona Polska sp. z o.o.
4. 5. 2024

Apleona Polska jest wiodącą firmą w branży zintegrowanych usług facility management, oferującą kompleksową obsługę nieruchomości (zarządzanie techniką i infrastrukturą budynku) oraz utrzymaniem ruchu.

Technik Obiektu (K/M)

Obowiązki:

  • Utrzymanie instalacji budynkowych w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości;
  • Przeglądy instalacji budynkowych oraz usuwanie awarii;
  • Tworzenie raportów z inspekcji oraz raportów serwisowych z prac serwisowych i dodatkowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne;
  • Mile widziane doświadczenie w utrzymaniu technicznym budynków;
  • Uprawnienia SEP min. „E” do 1 kV;
  • Dobra organizacja czasu i pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków, samodzielność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, pakietów sportowych oraz ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach;
  • Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS;
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy;
  • Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień.

  • Praca Kraków
  • Technik Kraków
  • Technik awionik Kraków
  • Technik kelner Kraków
  • Technik pszczelarz Kraków
  • Technik odlewnictwa Kraków
  • Technik elektryk Kraków
  • Technik elektronik Kraków
  • Technik handlowiec Kraków
  • Technik mechanik Kraków
  • Technik weterynarii Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862