Technik Obiektu
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
ISS Facility Services Sp. z o.o.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Przeglądy okresowe i prewencyjne maszyn, urządzeń i sieci dystrybucji energii
  • Konserwacje w obszarze zasilania i sterowania elektrycznego
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii
  • Planowe remonty maszyn i urządzeń
  • Współpraca z pozostałymi zespołami oraz firmami zewnętrznymi

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu elektrycznym /elektromechanicznym
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w Dziale Utrzymania Ruchu
  • Uprawnienia SEP E+D
  • Znajomość obsługi komputera (Windows, Word, Excel, Outlook)
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Umiejętność pracy zespołowej i samodzielnej
  • Odpowiedzialność i samodzielność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę na 1 zmianę 8-16
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Odpowiedzialne i rozwojowe stanowisko pracy
  • Unikalne i cenne doświadczenie zawodowe
  • Możliwość szkoleń i rozwijania kwalifikacji

  • Praca Warszawa
  • Technik Warszawa
  • Technik elektryk Warszawa
  • Technik elektronik Warszawa
  • Technik handlowiec Warszawa
  • Technik mechanik Warszawa
  • Technik weterynarii Warszawa
  • Technik budownictwa Warszawa
  • Technik ekonomista Warszawa
  • Technik pszczelarz Warszawa
  • Technik odlewnictwa Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584