Technik obiektu
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
STRABAG PFS
29. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i gałęzie budownictwa. Zostań częścią naszego zespołu!

STRABAG PFS należy do europejskiego koncernu STRABAG SE branży technologii budowlanych. Jako Spółka branży FM oferujemy kompleksowe usługi Facility Management dla prestiżowych klientów z sektora biurowego, logistycznego, handlowego i przemysłowego. Realizujemy też projekty elektryczne i HVAC – projekty, modernizacje i instalacje. Poprzez stosowanie wysokiej klasy rozwiązań pomagamy naszym Klientom w optymalizacji wykorzystania mediów oraz w innych dziedzinach technicznych cyklu życia obiektu. Naszymi atutami są doświadczenie technologiczne, zaangażowanie pracowników i kompleksowe usługi obejmujące wszystkie dziedziny przez cały cykl życia nieruchomości.

Zadania:

  • prace konserwacyjne związane z technicznym utrzymaniem obiektu
  • analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych
  • monitorowanie pracy powierzonych urządzeń i instalacji
  • współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe techniczne
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku ( znajomość instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych, klimatyzacyjnych, grzewczych, wentylacyjnych)
  • świadectwo kwalifikacyjne SEP Gr1: E do 1 kV
  • prawo jazdy kat.B mile widziane
  • zaangażowanie, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.