Technik Narzędziowy Fabrykacji
  • Tczew
Tczew, Tczew, Pomorskie, Polska
Flextronics International Poland Sp. z o.o.
24. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kompletowanie setupów narzędziowych oraz dostarczanie ich do maszyn
  • nadzór nad stanem technicznym narzędzi (wykrawanie, gięcie, pem.)

WYMAGANIA:
  • znajomość procesu produkcyjnego
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność stosowania narzędzi pomiarowych
  • spostrzegawczość, zaangażowanie i dokładność
  • podstawowa obsługa komputera

Mile widziane

  • wykształcenie o profilu technicznym

OFERUJEMY:
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole

  • merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji

  • umowę o pracę

  • indywidualną premię miesięczną w wysokości 250 zł brutto (premia frekwencyjna)

  • nagrodę jubileuszową

  • dodatkowe przerwy w pracy (dłuższe niż przewiduje Kodeks Pracy)

  • programy motywacyjne: nagrody finansowe za zaangażowanie oraz wdrożone usprawnienia, program poleceń do pracy

  • prywatną opiekę medyczną (gabinet na terenie firmy)

  • ubezpieczenie na życie

  • bezpłatne korzystanie z siłowni na terenie firmy

  • pakiet socjalny: „wczasy pod gruszą”, świadczenie „choinkowe”, karta sportowa

  • możliwość dofinansowania nauki oraz w 100% sponsorowane kursy zawodowe

  • możliwość awansów wewnętrznych

  • najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy (potwierdzone przez Instytucje Państwowe)

  • Praca Tczew
  • Technik Tczew
  • Tczew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228