Technik napraw sprzętu AGD
  • Przemyśl
Przemyśl, Przemyśl, Podkarpackie, Polska
AZU EKO SERVICE
17. 4. 2024
Informacje o stanowisku

OPIS STANOWISKA I ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Naprawa sprzętu AGD w serwisie i w domu klienta
• Praca jednozmianowa, nie pracujemy w soboty i niedziele
• Praca w autoryzowanym serwisie w Jarosławiu lub Przemyślu
NASZA OFERTA JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:
Posiadasz wykształcenie minimum średnie
Posiadasz prawo jazdy kat B.
Jesteś osobą komunikatywną, dobrze zorganizowaną i zaangażowaną w to co robisz
Cenisz sobie długotrwałą współpracę
Samodzielnie organizujesz codzienną pracę i realizujesz powierzone zadania
Znasz system Windows, sprawnie posługujesz się przeglądarką i systemami pocztowymi
Dodatkowym atutem będą uprawnienia SEP oraz wykształcenie elektryczno-elektroniczne.
OFERUJEMY:
Działania naszej firmy opieramy na długotrwałych relacjach, dlatego też po okresie próbnym oferujemy stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony.
Poziom wynagrodzenia zależy od Ciebie, na tym stanowisku wynagrodzeniem jest prowizja od wykonanej usługi.
Zapewniamy samochód służbowy, telefon oraz potrzebne narzędzia.
Uwaga: nie wymagamy doświadczenia w naprawie sprzętu AGD, ale stwarzamy taką możliwość wraz z odpowiednim przeszkoleniem i uprawnieniami.

  • Praca Przemyśl
  • Technik Przemyśl
  • Przemyśl - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075