Technik montażu szaf sterowniczych, stała praca bezpośrednio od ZARAZ Łódź
  • Łódź
technik montażu szaf sterowniczych, stała praca bezpośrednio od ZARAZ Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Dla firmy z branży telekomunikacyjnej z siedzibą w Łodzi

poszukujemy Technika montażu szaf sterowniczych.

  • stabilne zatrudnienie
  • umowa o pracę
  • godz. 8-16.00 (tylko I zmiana)
  • ciekawa, dynamiczna praca w biurze i w terenie do 30%

Oczekujemy

  • wykształcenia technicznego - kierunek elektrotechnika lub pokrewny
  • biegła znajomość schematów elektrycznych
  • uprawnienia SEP do 1kW
  • prawo jazdy kat B
  • doświadczenia zawodowego min. 2 lata

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • kodeksowe zatrudnienie (umowa o pracę)
  • wynagrodzenie podstawowe do 7 tysięcy brutto
  • premię roczną do 7 tysięcy brutto
  • pracę w stabilnej firmie i rozwojowej branży
  • liczne benefity pozapłacowe (ubezpieczenie grupowe Unum, karta lunchowa Ticket Restaurant, pakiet sportowy no limit Multisport, prywatna opieka medyczna LuxMed)
  • możliwość zdobycia nowychumiejętności

Zadania

  • montaż układów automatyki napędów i sterowania
  • wsparcie serwisu
  • praca na miejscu oraz u klienta końcowego
  • gotowość do pracy w terenie do 30%

  • Praca Łódź
  • Technik Łódź
  • Technik odlewnictwa Łódź
  • Technik awionik Łódź
  • Technik kelner Łódź
  • Technik elektryk Łódź
  • Technik elektronik Łódź
  • Technik handlowiec Łódź
  • Technik mechanik Łódź
  • Technik weterynarii Łódź
  • Technik budownictwa Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315